Proto mūšis „AIDS: geriau žinoti 2018“ Dainų progimnazijoje

2018 m. gruodžio12-13d.  Dainų progimnazijoje per biologijos pamoką 8a ir 8b klasėse vyko ULAC rekomenduotas proto mūšis „AIDS: geriau žinoti 2018“, kuriame dalyvavo 42 mokyklos mokiniai. Kiekvienoje klasėje mokiniai pasiskirstė po 3 komandas. Iš viso buvo sudarytos  6 komandos.

Visuomenės sveikatos specialistė Laima Balčiūnienė  pristatė mokiniams,  kokia proga vyks žaidimas – proto mūšis, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Mokinių komandos susėdo prie stalų, kur jų laukė paruošti klausimai. Laikas atsakyti į  klausimus – tik 2 minutės. Prasidėjo įtemptas darbas, į kurį aktyviai įsijungė visų komandų mokiniai.

Atsakymai buvo peržiūrimi tuoj pat. Biologijos mokytoja Vilma Jasevičienė rašė balus už kiekvieną teisingai atsakytą klausimą. Teisingi atsakymai buvo skelbiami po kiekvieno peržiūrėto ir ištaisyto atsakymo. Visą žaidimo laiką buvo skelbiami rezultatai.

       Lyderiu  tapo 8b klasės komanda, kuri  laimėjo šį proto mūšį. Komandos nariai buvo apdovanoti padėkomis bei prizais. 8 klasių mokiniai įsitvirtino žinias apie ŽIV/AIDS.

Informaciją parengė visuomenės sveikatos  specialistė  Laima Balčiūnienė