Šiaulių Dainų progimnazija šventė Tarptautinę Mokytojų dieną

Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo. Kai gamtoje sodrią žalumą pakeitė gelsva aukso spalva, rudens alsavimą pajutome visur. Netruko ateiti ir spalis. Šėldamas, besitaškydamas spalvotais lapų purslais, jis dovanojo kasmetę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną.

 Tai pirmasis šventiškas stabtelėjimas beįsisukančių mokslo metų verpete. Tai diena, leidžianti pajusti savo darbo prasmę, pažvelgti į rytojų, pamąstyti apie tai, kokie bus mokiniai ryt ar po daugelio metų. Iš šalies žiūrint, atrodo, kad mokykloje niekas nesikeičia – skambutis, pamoka, pertrauka, vėl skambutis. Taip ir mokyklos kasdienybės rate besisukantis mokytojas, dalinantis savo žinias ir išmintį visiems vienodai – ir mažam pirmokui, ir jau besiruošiančiam palikti progimnaziją aštuntokui.

Šiemet Šiaulių Dainų progimnazijos mokytojų kolektyvui šventė buvo ypatinga. Spalio 5-osios rytą vos tik peržengusius mokyklos slenkstį mokytojus pasitiko Mokinių taryba ir jaunųjų samariečių klubas su simbolinėmis dovanomis, būrys mokinių – su gėlėmis ir sveikinimais, dainavimo studija ,,Gamos garsai“ – skambiomis dainomis. Visą dieną mokykloje skambėjo šilti žodžiai, nuoširdūs linkėjimai, pertraukų metu – linksma, smagi muzika. Po pietų linksmai nusiteikęs progimnazijos mokytojų kolektyvas vyko į Biržus, į edukacinę išvyką.

16 val. Šiaulių arenoje vyko Šiaulių miesto 2018 metų pedagogų apdovanojimai, kurių metu buvo pagerbti ir apdovanoti Šiaulių miesto Metų mokytojai, tarp jų ir mūsų progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Kazymirkienė. Šventės metu mokytojams skambėjo Nedos Malūnavičiūtės ir Olego Ditkovskio atliekama muzikinė programa.

Informaciją parengė neformaliojo švietimo organizatorė Indrė Šukytė