„VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2018“ DAINŲ PROGIMNAZIJOJE

Kovo 19-23 dienomis Šiaulių Dainų progimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo respublikinėje akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“.

7-tų klasių mokiniams paskaitą patyčių prevencijos tema skaitė policijos pareigūnas. Mokiniai buvo raginami pastebėjus patyčias, fizinį ar psichologinį smurtą, nelikti abejingais, aktyviai reaguoti, aiškiai išsakyti ir parodyti savo nepritarimą patyčioms, ištiesti pagalbos ranką, pranešti apie tai mokytojams, tėvams.

Kovo 19-20 dienomis vyresnieji mokyklos mokiniai organizavo viktoriną 3-4 klasių mokiniams. Pradinukai dirbo grupėse: ieškojo atsakymų į užduotus klausimus, diskutavo, atliko pateiktas užduotis. Renginio pabaigoje visi buvo apdovanoti saldžiais prizais, įteiktos padėkos.

Kovo 20 dieną (antradienį) paskaitą mokinių tėvams skaitė socialinė pedagogė Jūratė Tamulevičienė.

Kovo 21 dieną visi progimnazijos mokiniai ir mokytojai buvo kviečiami ateiti į mokyklą su spalvotomis ir/ar skirtingomis kojinėmis, dalyvauti akcijoje „Spalvotos ir skirtingos kojinės“.  PUG mokiniai buvo suburti į kūrybines dirbtuves „Mano svajonių kojinė“, kurių metu įvairiais raštais papuošė kojines.

Visą savaitę informacinių technologijų pamokose 5-8 klasių mokiniai ruošė elektroninius atvirukus apie draugystę, viešosiose erdvėse buvo demonstruojamos skaidrės „DRAUGYSTĖ“, apie kito supratimą, pagalbą, draugiškus santykius ir toleranciją kalbėta klasių valandėlių metu.

Dainų progimnazijos Vaiko gerovės komisija, organizavusi šiuos renginius, tikisi, kad mokiniai  bus draugiški, supratingi ir tolerantiški.

Informaciją parengė VGK nariai