Akcija ,,Būk saugus ir matomas kelyje”

 2018 m. vasario 6 d. parduotuvės ,,Fabiola“ atstovai ir direktorius Remigijus Šerpytis lankėsi Šiaulių Dainų progimnazijos liaudiškų šokių studijoje ,,Šermukšnėlė“, vadovė Indrė Šerpytienė, kurioje jie organizavo akciją ,,Būk saugus ir matomas kelyje“. Svečiai atvyko pasveikinti šokėjų su atkurtos Lietuvos 100-čiu ir įteikti dovanėles – atšvaitus žinodami, kad Šiaulių Dainų progimnazijos liaudiškų šokių studijos ,,Šermukšnėlė“ šokėjai puoselėja lietuvių kultūrą, šokį, tradicijas daug keliaudami ir koncertuodami, o šią vasarą atstovaus Šiaulių Dainų progimnaziją ir Šiaulių miestą Lietuvos 100-čio dainų šventėje ,,Vardan tos…“

   Organizuodama šią akciją ,,Būk saugus ir matomas kelyje“ parduotuvė ,,Fabiola“ siekia atkreipti visuomenės dėmesį, o ypač vaikų, į saugų eismą, nes vaikai yra mūsų turtas ir ateitis. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnų grupės tyrėja Jūratė Beržiskienė papasakojo ir priminė, ką mums suteikia nešiojamas atšvaitas. Parduotuvė „Fabiola“ pakvietė vaikus piešti piešinius saugaus eismo tema ir  atvykus adresu Šiauliuose Vairo g. 3 iki kovo 10 d. iškeisti juos į atšvaitus. Parduotuvės „Fabiola“ feisbuko puslapyje vyks nupieštų ir atneštų piešinių konkursas, todėl kviečiame aktyviai balsuoti. Daugiausiai „patiktukų“ surinkusio piešinio autoriui bus įteiktas specialus parduotuvės „Fabiola“ prizas – Paspirtukas. Nugalėtojas bus paskelbtas kovo 11 d.

    Prie  akcijos ,,Būk saugus ir matomas kelyje“ prisidėjo ir su atkurtos Lietuvos 100-čiu sveikino Šiaulių miesto mero pavaduotojas Justinas Sartauskas ir Dainų progimnazijos direktorius Viktoras Varanavičius. Parduotuvės ,,Fabiola“ atstovės Ingrida Jokubaitienė  ir Vilma Drąsutienė įteikė „Šermukšnėlės“ šokėjams dovanėles – atšvaitus, kad visi vaikai būtų matomi ir saugūs kelyje.

Šiaulių Dainų progimnazijos liaudiškų šokių studijos ,,Šermukšnėlė” vadovė Indrė Šerpytienė