Akcija „Laimės keksiukai 2017“

          Šių metų gruodžio 6 – 15 dienomis Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko paramos akcija ,,Laimės keksiukai 2017“. Šios akcijos tikslas buvo paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, surinktas lėšas skiriant Alekso Gutmanio, Karinos Bortnikovos ir Jauniaus Lukoševičiaus gydymui.

           5 – 8 klasių mokiniai gruodžio 6 – 15 dienomis kepė keksiukus per technologijų pamokas su mokytojos Gitanos Petronaitienės pagalba. Iškepti keksiukai buvo pardavinėjami pertraukų metu.
           Pradinių klasių mokiniai namuose keptais keksiukais prekiavo savo aukštų fojė.  Mokytojai ir mokiniai, pirkdami keksiukus, parėmė akciją.

           Gruodžio 15 d. technologijų mokytoja Sandra Motuzaitė – Jurienė kartu su keramikos būrelio mokiniais dalyvavo mokinių kalėdinių darbų parodoje – mugėje „Gerumo akcija“, kuri vyko prekybos ir laisvalaikio centre – „Akropolis“. Gautus pinigus už parduotus gaminius perdavė „Laimės keksiukai“ akcijos organizatoriams.

             Prie šios akcijos prisidėjo ir tevų klubas „Nerealieji“, kurie vykdė keksiukų prekybą mieste. Keksiukais buvo prekiaujama – UAB „Metrada“, VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje ir UAB „Nostrada“.

            Per šias 2 savaites buvo surinkta ir paaukota  net 1135 Eur.
             Ačiū už Jūsų gerumą!

Informaciją parengė mokinių tarybos koordinatorė – Indrė Šukytė