Dainų progimnazijoje – protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“

Pažymint Pasaulinę AIDS dieną, 2017 m. gruodžio 6 d. Dainų progimnazijoje vyko AIDS protų mūšis tarp 8 klasių mokinių ir mokytojų komandų. Dvi komandas sudarė po 5 mokinius iš 8b ir 8c klasių, trečia komanda buvo 4 mokytojai.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Balčiūnienė pristatė mokiniams ir mokytojams protų mūšio pavadinimą. „ AIDS: geriau žinoti“. Prieš kelias dienas mokiniai buvo išklausę specialistės pranešimus šia tema klasės valandėlių metu.
Viktorinoje Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro informacija bei klausimai buvo demonstruojami per multimediją. Laikas atsakyti klausimams – tik 1,5 minutės. Prasidėjo įtemptas darbas, į kurį aktyviai įsijungė visų komandų mokiniai bei mokytojai. Socialinė pedagogė Jūratė Tamulevičienė rinko ir vertino parašytus atsakymus. Tada buvo rodomas teisingas atsakymas. Vaikai garsiai džiaugėsi kiekvienu teisingai atsakytu klausimu. Šį protmūšį laimėjo 2 komandos: 8b klasės mokinių komanda ir mokytojų komanda, kurios atsakė teisingai į 7 klausimus.
Protų mūšyje dalyvavo 10 mokinių ir 4 mokytojai, visi dalyviai buvo apdovanoti.
Viktorina – protmūšis „ AIDS: geriau žinoti“ visiems pagilino žinias apie ŽIV/ AIDS.
Sužinojome, kad šių metų Pasaulinės AIDS dienos šūkis – „Mano sveikata- mano teisė“.
Renginį organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Balčiūnienė bei socialinė pedagogė Jūratė Tamulevičienė.

Informaciją parengė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Balčiūnienė