Buvusių Dainų progimnazijos mokinių susitikimas ,,Čia mūsų namai”

Pasivaikščioję skirtingais keliais ir takeliais, lietingo rudens penktadienio vakarą gražus būrys buvusių mokinių žengė taku, kuris veda į Dainų progimnaziją.

Susirinkusius pasveikino progimnazijos direktorius Viktoras Varanavičius, pasidžiaugė jų gausumu, kvietė pasidalinti užplūdusiais prisiminimais bei kartu apžiūrėti atsinaujinusias mokyklos erdves.

Visus 12 metų kaip mokinė lankiusi tuomet dar 15 vidurinę mokyklą, o dabar čia fiziką dėstanti Giedrė Kielaitė pasidalino savo mintimis apie anuometinę mokyklą ir pasidžiaugė galimybe dirbti mokytoja jau modernia tapusioje progimnazijoje.

Prisiminimais dalijosi ir buvę mūsų progmnazijos mokiniai Gabrielė Nosamaitė ir Klaidas Lelys bei susirinkusiems dovanojo po savo kūrybos dainas. Dainomis džiugino ir mūsų progimnazijos mokinės Viltė ir Meida (dėkojame joms ir jų mokytojoms Indrei bei Gitanai).

Renginio vedėjai aštuntokai Anetė ir Jokūbas, pacitavę Čarlzo Dikenso žodžius: ,,Laikas žmogui duotas tam, kad jis žengtų tolyn, darytųsi vis tobulesnis, laimingesnis ir eitų į tikslą’’,  paskatino buvusius mokinius tą vakarą šiek tiek prisiliesti prie laiko tėkmės ir trumpam nors dalelę jo atsukti atgal – grįžti į savo senąsias klases, pasišnekučiuoti su klasės draugais, klasių vadovais, mokytojais.

Informaciją parengė 5a klasės vadovė Erika Janušienė