09. Spalis 2017 · Comments Off on Dainų progimnazijoje renginys ,,Krikščionybės šviesa“ · Tema: Naujienos

Samariečiai – tai žmonės, kurie skiria savo laiką, žinias, patirtį, energiją padėdami šalia esantiems nuskriaustiems, apleistiems, socialiai pažeidžiamiems. Tai kiekvienam puiki galimybė panaudoti savo kompetencijas ir patirtį, realizuoti savo pomėgius, įgyti naujų žinių bei įgūdžių, o jaunimui – susirasti naujų draugų, tapti reikalingu kitiems, gerai praleisti laisvalaikį, įsitraukti į savanorišką darbą ir dalyvauti visuomenės gyvenime.

    Rugsėjo 25 d. Dainų progimnazijoje vyko renginys  ‚,Krikščionybės šviesa“. Renginyje dalyvavo gerbiamas svečias – Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios klebonas Saulius Paliūnas. Jo prasmingi, pamokantys žodžiai įkvėpė būti drąsiais ir daryti gerus darbus. Renginyje dalyvavo ir „Romuvos“ progimnazijos jaunieji samariečiai su tikybos mokytoja Violeta Dališanskiene.

     Renginys, kurį organizavo tikybos mokytoja L. Jankauskienė,  prasidėjo  giesmėmis, kurias atliko Šiaulių universiteto gimnazijos mokinės: Evelina Zaveckaitė  ir Viltė Juškevičiūtė. Draugystės maldą paruošė jaunieji samariečiai Kamilė Valaitytė ir Kornelijus Šapkinas. Visus renginio dalyvius nustebino jaunųjų samariečių pateiktys apie krikščioniškas vertybes. Jaunieji samariečiai įgyja komandinio darbo, savarankiškumo patirties, plečia pažįstamų ir draugų ratą, perima krikščioniškomis vertybėmis grįstą gyvenimo būdą, mokosi tolerancijos, atsakingumo bei pareigingumo.

     Renginyje vyko jaunųjų samariečių krikštynos. Kiekvienas naujasis narys tarė priesaikos žodžius. Svarbiausias krikštynų akcentas – klebono S.Paliūno ištarti palaiminimo žodžiai.

Skubėkime daryti gera ir neatidėkime gerumo rytojui.

Informaciją parengė tikybos mokytoja L. Jankauskienė

Komentuoti negalima.