22. Gegužė 2017 · Comments Off on Konkursas ,,Raštingiausias Dainų progimnazijos bendruomenės narys“ · Tema: Naujienos

Gramatika valdo net karalius ( Moljeras).

                      Progimnazijoje pirmąkart  vyko ,,Raštingiausio Dainų progimnazijos bendruomenės nario  konkursas“. Jame buvo pakviesti dalyvauti ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, tėveliai, kiti mokyklos darbuotojai. Konkurse savo jėgas išbandė nemažas būrys mokinių, mokytojos V.Matuzevičienė, A.Ramanauskienė, socialinė pedagogė bei mama  G.Kurapkienė, spec. pedagogė G.Vaineikytė, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams  bei mama K.Kondrotienė, bibliotekos vedėja R.Vainauskienė, taip pat 4c klasės mokinės Gabijos ir 8a klasės mokinio Eimanto mama  Rasa Perminienė. Ypač norisi padėkoti dalyvėms mamoms ir mokytojoms, kad jos gausių darbų rate rado laiko naujiems iššūkiams.

                      Raštingiausiais  Dainų progimnazijos nariais pripažinti: Emilija Abromaitytė 6a kl.,  Karolina Mateikaitė  7c kl.,  Saulė Vaserytė 8b kl.,  Vilma Matuzevičienė – anglų k. mokytoja ir  Miglės (3a) mama bei Rasa Perminienė  –  Gabijos (4c) ir Eimanto (8a) mama.

                      Gimtosios kalbos likimas priklauso nuo mūsų pačių. Tvirtus kalbinio raštingumo pagrindus turintys  tėveliai, mokytojai ir mokiniai teikia  vilčių, kad ateities kartoms perteiksime ją gyvą,  taisyklingą ir gryną. 

                                                                 Lietuvių kalbos mokytoja Inga Valeikienė

Komentuoti negalima.