Gegužės 22 d. Šiaulių arenoje vyko didžiausias jaunimo veiklų Šiaulių mieste pristatymo ir prisistatymo renginys – paroda „Ką veiki?“. Renginyje tarp 60 įstaigų, kūrybiškai pristačiusių per 80 skirtingų veiklų, pasirodė ir Dainų progimnazijos neformaliojo vaikų švietimo programos.

Net dviejose Arenos scenose įspūdingais pasirodymais parodos lankytojus ir dalyvius stebino šiuolaikinio šokio studija “Kosmėja” (vadovė D. Maciuvienė). Ypatingai inovatyvų, interaktyvų ir modernų stendą įrengė Naujųjų medijų mokyklos vadovė M. Ruzgytė. Naujųjų medijų mokyklos auklėtiniai, iškeitę mokyklines uniformas į mimų kostiumus, kvietė lankytojus išbandyti šiuolaikines technologijas: piešti smėliu, planšetiniu kompiuteriu ir stebėti rezultatą tiesiogiai plačiaekraniuose televizoriuose. Mažieji parodos lankytojai aktyviai lankėsi kūno tapybos dirbtuvėse ir noriai margino rankas ir veidus. Lankytojai galėjo stebėti ir garsiųjų Dainų progimnazijos kolektyvų – „Kosmėja“, „Šermukšnėlė“ – pasirodymus, koncertinę veiklą ekranuose. Veiklą pristatė ir pučiamųjų instrumentų orkestras brass bend „Dainai“.

Parodoje vyko ir metų geriausiųjų apdovanojimai. Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas ir Švietimo skyriaus vedėja Violeta Damskienė apdovanojo mokinius, dviejų ir daugiau miesto olimpiadų nugalėtojus bei mokytojus paruošusius tris ir daugiau olimpiadų nugalėtojus. Tai Dominykas Vaicekauskas (4d ), Saulė Vaserytė (5b), Ainius Pikūnas (6a), Goda Katkutė (7b), Robertas Norkus (7b), Inesa Burkevičiūtė (8b), Laurynas Kerežius (8a) bei Tautvydas Mačiulis (8a). Mokiniams  įteikti padėkų raštai bei vertingos dovanos, daug gražių žodžių išsakyta  mokinių tėveliams. Padėkota ir mokytojams, ruošusiems mokinius. Šiais mokslo metais daugiausia olimpiadų nugalėtojų paruošė šie Dainų progimnazijos pedagogai: Silva Petrušina, Irena Povilauskienė, Marytė Ruzgytė, Inga Valeikienė  ir Danguolė Zigmantaitė. Šventėje pasirodė ,,Dainų dainelės“ Šiaulių miesto nugalėtojai. Kalbėję mokytojai ir  tėveliai pabrėžė, kad tokių gražių laimėjimų pasiekta tik glaudaus pedagogų ir tėvų bendradarbiavimo dėka.

Dainų progimnazijos mokiniai, tėvai ir draugai puikiai padirbėjo parodoje „Ką veiki?“ viešindami veiklą, ir jų pastangos buvo pastebėtos. Socialinėje erdvėje facebook Dainų progimnazijos kolektyvų nuotraukų albumas sulaukė daugiausia simpatijų, už tai buvo skirtas prizas – 10 bilietų į koncertą Arenoje „Vasara tęsiasi“ rugsėjo 5 d.

Dainų progimnazija – tai kūrybingos asmenybės, aktyvūs, protingi ir atsakingi mokiniai, darbštūs ir šiuolaikiški mokytojai, garsūs ir išskirtiniai kolektyvai.

Parengė neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja D. Kunickaitė

Paroda "Ką veiki?"