Tarptautinė teatro diena Šiaulių Dainų progimnazijoje

„Aktorius, kurio vardas yra gyvūno pavadinimas, pavardė – matematinis reiškinys“, „Ką reiškia teatre naudojamas terminas “Butaforija”?“, Kas pasakė garsiąją frazę “Teatras prasideda nuo rūbinės”?“ – tokius ir panašius klausimus sumanę Šiaulių Dainų progimnazijos mokinių tarybos nariai pakvietė mokytojus, mokinius ir administracijos narius į protų mūšį „Teatras. Ką apie jį žinau?“.

Protų mūšį sudarė trys etapai: pirmajame dalyviai rinkosi klausimus pagal kategorijas (režisieriai, aktoriai, teatrai, teatrų grupės, spektakliai bei įdomu) ir taškų sumą nuo 100 iki 500. Užduotis nepaliko abejingų, nes pergalę lėmė ne tik žinios bet ir sėkmė. Antrajame etape reikėjo pasakyti garsių Lietuvos aktorių pavardes pagal rodomą nuotrauką. O trečiajame likus dviem komandom užvirė įnirtinga kova. Buvo pateikti video klausimai, čia humoro jausmo, geros nuotaikos ir reakcijos nebuvo galima išvengti.

Mūšį nugalėjo viena – mokytojų komanda. Ji buvo apdovanota renginio rėmėjų Šiaulių dramos teatro įsteigta dovana – kvietimais į spektaklio „Gražuolės“ premjerą. Sveikiname nugalėtojus, dėkojame Šiaulių dramos teatrui ir aktorei Danguolei Petraitytei už bendradarbiavimą.

Tarptautinė teatro diena Šiaulių Dainų progimnazijoje