Profesijų diena ,,Profesija – dirbti žmogui“

Rugsėjo 5 dieną Dainų progimnazijoje vyko profesijų diena ,,Profesija – dirbti žmogui“. 7 klasių mokiniai vyko į ŠU botanikos sodą, kur susipažino su biologo profesija. 8 klasių mokiniai apsilankė ŠU technologijų fakultete, kur išklausė įdomias paskaitas. 1-6 klasių mokiniai dalyvavo renginyje mokyklos stadione, kur buvo įkurtos laikinos įvairių tarnybų bazės: policijos, gaisrinės, greitosios pagalbos ir muitinės.

Tarnybų darbuotojai atvyko specialiaisiais automobiliais su visa reikalinga įranga ir darbui naudojamomis priemonėmis. Jie papasakojo apie savo darbą, apie asmenines savybes, kurių reikia turėti norint dirbti šiose tarnybose. Darbuotojai parodė, kaip panaudojama įvairi jų darbui reikalinga įranga, vaikai galėjo ją apžiūrėti ir pasėdėti automobiliuose.

Mokiniams ypač patiko muitinės darbo pristatymas. Šios tarnybos pareigūnai ne tik supažindino su jų darbe reikalingomis priemonėmis, bet ir atsivežė šuniuką Kipšą, gebantį greitai ir efektyviai surasti sprogstamąsias ir narkotines medžiagas.

Visus mokinius labai sužavėjo žmonės – tikri profesionalai, puikiai atliekantys savo darbą ir jį mylintys. Laukiame kitų tokių susitikimų!