05. Kovas 2018 · Comments Off on Mūsų mokiniai – tarptautinės konferencijos dalyviai · Tema: Naujienos

Kovo 2 d. 6b klasės mokiniai Aurimas Mažeika ir Rokas Mockus dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kuri vyko Šiaulių universitete. Taikydami matematikos ir lietuvių kalbos žinias, mokiniai atliko projektinį darbą ir paruošė pranešimą „Laikas matematikoje ir literatūroje“. Šeštokams šiuo projektiniu darbu pavyko įrodyti, kad lietuvių kalba ir matematika puikiai dera tarpusavyje, kad šių dalykų integravimas padeda kūrybiškai pažvelgti į mokymosi procesą. Mokiniams ruošti pranešimą padėjo matematikos mokytoja metodininkė Erika Janušienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė.

       Informaciją paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė A. Pigulevičienė

05. Kovas 2018 · Comments Off on II vieta zoninėse estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose · Tema: Naujienos

Kovo 3 dieną Panevėžio „Ąžuolo“progimnazijoje vyko 2017-2018 m. Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių (2007 m. gimimo ir jaunesnių) estafečių ,,DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“  zoninės varžybos.

Šaltą šeštadienio rytmetį linksmi ir kovingai nusiteikę Dainų progimnazijos mažieji sportininkai išvyko į zonines estafečių varžybas Panevėžyje. Dainiečiai kovojo negailėdami jėgų ir Šiaulių miestui iškovojo II vietą nusileisdami vikrumu tik Panevėžio komandai.

 Sveikiname II vietos laimėtojus Dainų progimnazijos sportininkus:  A.Žemaitytę, A.Zumbakytę, S.Degutytę, V.Bačiulytę, G.Valiulytę, J.Tamulionytę, Ū.Dambrauskaitę, J.Zauraitę, V.Zbarauskytę, E.Degutį, V.Kaunietį, V.Šukį, D.Urmelį, R.Telnovą, A.Jegorovą, D.Vaikėną, I.Jonaitį, J.Stripinį, T.Aninkevičių.

Komandos vadovė pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Blekaitienė

05. Kovas 2018 · Comments Off on Tarptautinė konferencija „Laisvės kelias istorijos tėkmėje“ · Tema: Naujienos

Kovo 2 d. Romuvos gimnazijoje vyko Tarptautinė istorijos teorinė – praktinė konferencija „Laisvės kelias istorijos tėkmėje“. Joje dalyvavo 8 klasės mokinės: Eglė Ribikauskaitė, Augustė Gočelkytė ir Ugnė Vaitkutė. Mokinės pristatė pranešimą „Kiek patriotiškumo likę mūsų širdyse”? Į konferenciją susirinko daugiau nei 100 mokinių iš 30 įvairių mokyklų. Konferencijos metu pristatyta 50 pranešimų 5 sekcijose. Eglės, Augustės ir Ugnės tyrimas bei pranešimas susilaukė didelio susidomėjimo, merginos atsakinėjo į papildomus klausytojų klausimus bei pateko į laureatų sąrašą.

Konferencijai mokines bei informaciją parengė istorijos mokytoja Ramūnė Gedminienė