30. Lapkritis 2017 · Comments Off on Buvusių Dainų progimnazijos mokinių susitikimas ,,Čia mūsų namai” · Tema: Naujienos

Pasivaikščioję skirtingais keliais ir takeliais, lietingo rudens penktadienio vakarą gražus būrys buvusių mokinių žengė taku, kuris veda į Dainų progimnaziją.

Susirinkusius pasveikino progimnazijos direktorius Viktoras Varanavičius, pasidžiaugė jų gausumu, kvietė pasidalinti užplūdusiais prisiminimais bei kartu apžiūrėti atsinaujinusias mokyklos erdves.

Visus 12 metų kaip mokinė lankiusi tuomet dar 15 vidurinę mokyklą, o dabar čia fiziką dėstanti Giedrė Kielaitė pasidalino savo mintimis apie anuometinę mokyklą ir pasidžiaugė galimybe dirbti mokytoja jau modernia tapusioje progimnazijoje.

Prisiminimais dalijosi ir buvę mūsų progmnazijos mokiniai Gabrielė Nosamaitė ir Klaidas Lelys bei susirinkusiems dovanojo po savo kūrybos dainas. Dainomis džiugino ir mūsų progimnazijos mokinės Viltė ir Meida (dėkojame joms ir jų mokytojoms Indrei bei Gitanai).

Renginio vedėjai aštuntokai Anetė ir Jokūbas, pacitavę Čarlzo Dikenso žodžius: ,,Laikas žmogui duotas tam, kad jis žengtų tolyn, darytųsi vis tobulesnis, laimingesnis ir eitų į tikslą’’,  paskatino buvusius mokinius tą vakarą šiek tiek prisiliesti prie laiko tėkmės ir trumpam nors dalelę jo atsukti atgal – grįžti į savo senąsias klases, pasišnekučiuoti su klasės draugais, klasių vadovais, mokytojais.

Informaciją parengė 5a klasės vadovė Erika Janušienė

 

27. Lapkritis 2017 · Comments Off on Šiaulių miesto progimnazijų 5-8 klasių mokinių oratoriaus konkursas · Tema: Naujienos

Lapkričio 23 dieną progimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs Šiaulių miesto progimnazijų 5-8 klasių mokinių oratoriaus konkursas. Šių metų konkurso tema lietuvių poeto Vytauto Mačernio žodžiai „Reikia stengtis draugauti toks su tokiu“.
Dėl geriausio oratoriaus vardo varžėsi nemažas būrelis 5-8 klasių mokinių iš „Romuvos“, Gytarių ir Dainų progimnazijų. Aiškia, sklandžia, taisyklinga kalba jaunieji oratoriai svarstė, kas yra draugystė, koks turi būti tikras draugas, kodėl poetas V. Mačernis siūlė draugauti tik su bendraminčiais ir bendraamžiais.
Nors didysis konkurso prizas iškeliavo į „Romuvos“ progimnaziją, tačiau džiaugiamės, kad ir savo mokykloje turime tikrai šaunių oratorių. Sveikiname konkurso nugalėtojas Deimantę Karaliūtę, 8a, (mokytoja I.Valeikienė) Emiliją Abromaitytę, 7a, (mokytoja A.Pigulevičienė), Dominyką Grigalaitytę, 7a, (mokytoja A. Pigulevičienė), Redą Šambarytę, 5a, (mokytoja A. Valaikienė), Kamilę Valaitytę, 7b, (mokytoja A.Valaikienė).

A.Valaikienė

27. Lapkritis 2017 · Comments Off on Respublikinis informacinių technologijų konkursas „Bebras“ · Tema: Naujienos

Lapkritį Lietuvos mokyklose jau 14-ąjį kartą vyko informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Šiemet jis pritraukė rekordinį skaičių moksleivių – informatikos uždavinius šių metų konkurse sprendė 41 708 mokiniai iš 567 mokyklų. Šiame konkurse dalyvavo ir 104  mūsų progimnazijos 2-8 klasių mokiniai.

Džiaugiamės rezultatais. 

Tarp 50 geriausių šalyje:

4 vieta Vilius Zelba 5 klasė
14 vieta Matas Sketerskas 5 klasė
22 vieta Samanta Mockutė 4 klasė
25 vieta Kasparas Mockus 4 klasė
30 vieta Matas Vertelis 5 klasė

Prizinės vietos  Šaulių mieste pagal klases :

1 vieta Vilius Zelba 5 klasė
1 vieta Samanta Mockutė 4 klasė
1 vieta Emilija Juodeikytė 2 klasė
1 vieta Džiugas Naimavičius 8 klasė
2 vieta Matas Sketerskas 5 klasė
2 vieta Kasparas Mockus 4 klasė
2 vieta Karolis Lukšas 2 klasė
2 vieta Tautė Kudarytė 6 klasė
3 vieta Matas Vertelis 5 klasė
3 vieta Ieva Lauraitytė 6 klasė
         

Net 51 mūsų progimnazijos mokiniai savo amžiaus grupėje pateko į trisdešimtuką geriausių Šiaulių mieste.

Lapkričio 25 d. vyko BEBRO apdovanojimų šventė. Renginį atidarė šokių grupė „Emiss“, kurios vadovė VU Matematikos ir informatikos fakulteto absolventė Eglė Misiukevičiūtė. Svečius pasveikino konkurso sumanytoja prof. Valentina Dagienė. VU studijų prorektorius doc. Valdas Jaskūnas, Švietimo ir mokslo ministerijos vyriausioji specialistė Marytė Skakauskienė, KTU Informatikos fakulteto dekanas prof. Eduardas Bareiša, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, VU Matematikos ir informatikos fakulteto prodekanas Linas Būtėnas, doktorantas Einari Kurvinen (Turku Universitetas) sveikino susirinkusius svečius ir įteikė diplomus bei pagyrimo raštus geriausiai konkurse pasirodžiusiems 1–12 klasių mokiniams. Pagyrimo raštus gavo trys mūsų mokyklos mokiniai : Vilius Zelba, Matas Sketerskas, Matas Vertelis.

Informaciją parengė informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė

26. Lapkritis 2017 · Comments Off on · Tema: Naujienos

26. Lapkritis 2017 · Comments Off on · Tema: Naujienos

Puslapis 1 of 41234